روتیتر
مسئول کمیته خادمین شهدای خوزستان خبرداد

نفر روز اعزام خادمین شهدا جهت کمک به سیل زدگان خوزستان

زیرتیتر
مسئول کمیته خادمین شهدای استان خوزستان ، برادر طاهری پور در گفت و گو با خبرنگار کوله بار خوزستان گفت : 860 نفر روز در این روزها از خادمین شهدای استان به ارائه خدمت به سیل زدگان پرداختند.
شرح

مسئول کمیته خادمین شهدای استان خوزستان ، برادر طاهری پور گفت : طی سه مرحله اعزام خادمین شهدای استان که به صورت داوطلبانه به مناطق سیل زده اعزام شدند بیش از 190 نفر اعزام داشتیم.

وی بیان داشت : در مرحله اول اعزام 60 نفر از خادمین شامل عزیزان خادم شهید ، کادر کمیته خادمین استان و گروه های مرتبط با کمیته اعزام شدند و در مرحله دوم با اعزام 80 نفر و به دلیل نیاز منطقه در دو نوبت تعداد 14 و 22 نفر دیگر نیز به این جمع افزوده شدند و در نوبت سوم اعزام یک تیم 15 نفره نیز اعزام شدند .

مسئول کمیته خادمین شهدای سازمان اردویی خوزستان گفت : این اعزام ها به مناطق سیل زده سوسنگرد و حمیدیه انجام شده است و هدف از مأموریت احداث و ترمیم سیل بندها ، کمک به مردم در جابجایی احشام و وسایل زندگی بوده است .

طاهری پور خاطر نشان کرد : 500 نفر از خادمین استان خوزستان جهت اعزام به مناطق سیل زده اعلام آمادگی کرده اند که در صورت نیاز به کار گیری خواهند شد . در حال حاضر منتظر دستور جهت آماده سازی اردوگاه شهید غلامی اهواز توسط خادمین شهدای استان هستیم که در صورت نیاز این کار عملیاتی خواهد شد .

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ما شوید
http://zanjan.koolebar.ir/node/4444456

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Source URL: http://zanjan.koolebar.ir/news/اجتماعی/نفر-روز-اعزام-خادمین-شهدا-جهت-کمک-به-سیل-زدگان-خوزستان

List of links present in page