این مطلب ۱۴ بار خوانده شده
مسئول اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج استان زنجان

بهمن ماه؛آغاز اعزام دانش آموزان پسر از استان زنجان به مناطق عملیاتی/کاروان های راهیان نور فقط در طول روز حق تردد دارند

نسخه مناسب چاپ

عبدالکریم مرادی مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در گفتگو با کوله بار با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی استان زنجان گفت: پرونده اعزام اردوی راهیان‌نور غرب و شمال‌غرب کشور امسال با اعزام ۱۴۸۴ نفر در بخش دانش‌آموزی ویژه خواهران بسته شد.
وی افزود: برنامه اردوی راهیان‌نور جنوب کشور از روزهای ۱۲ تا ۳۰ آذرماه در بخش اعزام دانش‌آموزی شروع خواهد شد که پیش‌بینی می‌شود ۱۵۰۰ نفر در این بخش به مناطق جنوب اعزام شوند.

 
مرادی اظهار کرد: اردوی راهیان‌نور دانش‌آموزی، نخست در بخش خواهران در قالب ۴ کاروان، به مدت چهار روز و با همکاری اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار می‌شود.

 
وی تاکید کرد: اردوی راهیان‌نور جنوب کشور در بخش برادران از بهمن ماه آغاز خواهد شد و باید گفت که امسال زمان حرکت کاروان‌های راهیان‌نور در طول روز انجام خواهد شد و این در حالی است که عموم حرکت کاروان‌ها از مبدا به مقصد شبانه بود و امسال برنامه حرکت به روز تغییر کرده است.

 
مسئول سازمان اردویی بسیج استان زنجان خاطرنشان کرد: برنامه اعزام کاروان‌های نور جنوب کشور در بخش دانشجویی از اول اسفندماه و در بخش بسیج محلات از ۲۰ اسفند برگزار خواهد شد که پیش‌بینی می‌شود در بخش دانشجویی ۱۵۰۰ نفر و در بخش محلات ۵۰۰۰ نفر به مناطق جنوب کشور اعزام شوند.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.