این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
با میزبانی زنجان

مسابقات دو و میدانی داخل سالن بانوان قهرمانی کشور در زنجان برگزار می‌شود

نسخه مناسب چاپ

محمود مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، با اشاره به اینکه فعالیت‌های هیأت دو و میدانی استان زنجان در بخش‌های مختلف در حال پیگیری است، اظهار کرد: برگزاری مسابقات دو و میدانی  به صورت کشوری در زنجان نیز از جمله برنامه‌های هیأت است.

وی از برگزاری مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی کشور به میزبانی زنجان خبر داد و تصریح کرد: این مسابقات در بخش بانوان برگزار خواهد شد.

دبیر هیأت دو و میدانی استان زنجان با اشاره به اینکه مسابقات دو و میدانی داخل سالن بانوان قهرمانی کشور با حضور ورزشکاران سراسر کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: این مسابقات بر  اساس برنامه‌ریزی در سالن دو و میدانی صمد ایپکچی برگزار می‌شود.

مرادی با بیان اینکه مسابقات دو و میدانی داخل سالن بانوان قهرمانی کشور در هشت بخش مختلف برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: این مسابقات در بخش‌های ۶۰ متر، ۶۰ متر با مانع، دوی ۴۰۰ متر، دوی ۸۰۰ متر، دوی یک هزار و ۵۰۰ متر، ۳ هزار متر پرش طول، پرش سه گام و پرتاب وزنه برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه هدف هیأت ورزش‌های همگانی برگزاری هرچه بهتر و مطلوب مسابقات دو و میدانی داخل سالن بانوان قهرمانی کشور است، ابراز کرد: این مسابقات پنجم دی‌ماه و از ساعت ۱۳ در سالن ایپکچی زنجان آغاز خواهد شد.

دبیر هیأت دو و میدانی استان زنجان افزود: به نفرات برتر هر ماده حکم و مدال قهرمانی اهدا می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.