این مطلب ۸۴ بار خوانده شده

کمترین تلفات جاده ای در راهیان نور بوده است

نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بار، نشست تخصصی فرماندهان مرزبانی و دریابانی استان های میزبان راهیان نور صبح امروز (ششم دی ماه ۱۳۹۶) با حضور سردار «نادر ادیبی» دبیر ستاد راهیان نور کشور و سردار «قاسم رضایی» فرمانده مرزبانی ناجا برگزار شد.
سردار ادیبی در ابتدای این نشست با بیان اینکه نیروی انتظامی به عنوان محور ایجاد امنیت در کشور تلاش های فراوانی داشته است، اظهار داشت: دفاع مقدس در نیروی انتظامی هیچ گاه به پایان نرسیده است و این جهاد همچنان ادامه دارد و شهدایی که این نیرو تقدیم امنیت کشور می کند بیانگر این حقیقت است.
وی گفت: سالانه چندین میلیون نفر از مردم در راهیان نور حضور پیدا می کنند تا متوجه رشادت های سربازان این کشور باشند. امنیت مرزهای ما که یک رخنه کوچک هم در طول سال های گذشته برای دشمنان نداشته تا بتوانند خرابکاری کنند، به دلیل خدمت رسانی مرزبانی و نیروهای انتظامی است.
دبیر ستاد راهیان نور کشور با تاکید بر وجود روحیه مجاهدت در نیروهای مرزبانی کشور افزود: روحیه مجاهدت در مرزبانی و رزمندگان آن یگان مشهود است. همت والا و ایمان به خدا در نیروهای مرزبان وجود دارد تا در ارتفاعات شمال غرب کشور نیز دست از مجاهدت بر ندارند. رزمندگان پرشورمان در مرزبانی مثل دوران دفاع مقدس در حال ماموریت هستند و وظیفه ما برای تبیین این خدمات بیشتر می شود.
سردار ادیبی تصریح کرد: راهیان نور به عنوان یکی از ارکان مهم فرهنگ دفاع مقدس در حال انجام کار است و اقبال و حضور مردم نشان می دهد کشور و مردم نیازمند این مسئله هستند. حساسیت مردم به حوزه جهاد و شهادت بالا است چون سالانه شش میلیون زائر در مناطق عملیاتی حضور پیدا می کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.