این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری:

اعتراض‌های به‌حق مردم نباید زمینه سوء استفاده دشمنان شود

نسخه مناسب چاپ

به نقل از خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه زنجان با بیان اینکه بحث انتخابات، یکی از اهرم‌هایی بود که دشمن برای ضربه زدن به نظام در سال ۸۸ آن را در دستور کار خود قرار داد،گفت:  این بصیرت ملت ایران بود که با درک درست و به‌موقع موقعیت، دانستند که بحث تقلب در انتخابات یک بهانه بوده و هدف اصلی دشمن، براندازی نظام است.

حجت‌الاسلام محمد حاج‌ابوالقاسم دولابی افزود: اقتضای دفاع از اصل نظام در این نکته است که ایرادها و اشکالات به قصد اصلاح و خیرخواهی گفته شود، نه به قصد براندازی؛ بر همین اساس اگر کسی مشکلات را نگوید به نظام خیانت کرده است. مردم توقع دارند از زبان امثال من و مسئولان ایرادات و اشکالات را از تربیون‌های مختلف بشنوند.

وی با بیان اینکه پیام ۹ دی حضور مردم بصیر در صحنه برای دفاع از انقلاب و اسلام بود، اظهار داشت: اصل انقلاب و نظام در فتنه ۸۸، هدف دشمن بود.

نماینده مردم استان زنجان در خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه راه‌حل عبور از مشکلات در برهه کنونی، تکیه بر توان داخلی است، تصریح کرد: بی‌تردید اتکا به کمک‌های غرب چیزی جز وابستگی و فراهم کردن زمینه برای ضربه زدن به انقلاب را به دنبال نخواهد داشت، لذا راه‌حل عبور از مشکلات کشور در عرصه‌های مختلف، تکیه بر توان و استعدادهای جوان داخلی است.

دولابی با یادآوری اینکه تجربه نشان داده که دشمن از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به مکتب اسلام و انقلاب فروگذار نکرده است، اظهارداشت: حماسه ۹ دی از آن جهت دارای اهمیت است که مردم ایران بصیرت را نشان دادند که بین اصل نظام و مسائل جزئی تفکیک کنند. امروز به عینه می‌توان بصیرت‌مندی جوانان ایران زمین را به واسطه حضور خالصانه به‌عنوان مدافعان حرم مشاهده کرد.

نماینده مردم استان زنجان در خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امروز دشمن به دنبال سوء استفاده از تجمعات اعتراض‌آمیزی است که صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم اعتراض‌های به‌حق مردم، زمینه سوء استفاده دشمنان را به دنبال داشته باشد؛ چرا که دشمن به دنبال ریشه‌کن کردن اصل نظام است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.