این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
سردار ‌سنایی‌راد:

توان بازدارندگی ایران احتمال حمله نظامی دشمن را ربوده است

نسخه مناسب چاپ

به نقل ازتسنیم زنجان، سردار رسول سنایی‌راد در ویژه برنامه ۹ دی در حسینیه اعظم زنجان با بیان اینکه فتنه‌گران حرمت عاشورا و مقدسات مردم را زیر پا گذاشتند، اظهار داشت: مردم هم عاشورایی در ۹ دی ظاهر شدند و به میدان ‌آمدند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب با بردباری و روشنگری راهبرد جذب حداکثری و دفع حداقلی را مطرح کردند، تصریح کرد: این راهبرد حضرت آقا به‌بار نشست و جمعیتی که در ۹ دی در تهران حضور یافتند بیشتر از تعداد رأی‌هایی بود که به صندوق انداخته شده بود.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توان بازدارندگی نظامی ایران را بی‌نظیر خواند و عنوان کرد: دشمنان بعد از سال ۶۸ دریافتند که دیگر نمی‌توانند با جنگ سخت و نیز نظامی با ایران بجنگند و این توان بازدارندگی ایران سبب شد تا مهاجم فکر هر گونه حمله نظامی به ایران را فراموش کند.

وی با ابراز اینکه آمریکا در سال ۲۰۰۱ میلادی به‌فکر اقدامات جنگی با ایران افتاد، خاطرنشان کرد: لشگرکشی‌های آمریکا به عراق و افغانستان بیانگر این موضوع است ولی آمریکا در این کشورها و نیز در جنگ نیابتی حزب‌الله با اسرائیل چنان شکست خورد که دیگر جنگ نظامی با ایران را فراموش کند.

سردار سنایی‌راد به نقشه شوم انقلاب‌های رنگی آمریکا اشاره و خاطرنشان کرد: آمریکا با استفاده از ایده انقلاب‌های رنگی در چند کشور دیگر به موفقیت دست یافته بود و متأسفانه رفتار ناپسند برخی خواص در سال ۸۸ سبب شد تا دشمنان و آمریکا به‌فکر پیاده‌سازی این ایده در داخل بیفتند.

وی با ابراز تأسف از اینکه برخی برای به دست آوردن مقام از هر راهی استفاده می‌کردند، اضافه کرد: برخی‌ واقعاً فراموش کردند هدف از دستیابی به قدرت فقط خدمت صادقانه است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با ابراز تأسف از اینکه در سال ۸۸ قبل از اینکه رأی‌گیری به اتمام برسد موضوع پیروز شدن در انتخابات از سوی یکی از کاندیداها مطرح شد، خاطرنشان کرد: چطور می‌شود کسی که با قواعد انتخابات آشنا است قبل از اتمام رأی‌گیری خود را برنده انتخابات بداند.

وی با یاداوری اینکه تصمیم گرفتند در فتنه با زبان انقلاب علیه انقلاب استفاده کنند، گفت: سعی کردند در مرحله نخست تعداد کشته‌های خود را به ۷۲ نفر برسانند و کشته‌های خود را شهید اعلام کردند و تصمیم گرفتند با ادبیات انقلاب علیه انقلاب توطئه کنند.

سردار سنایی‌راد افزود: برای یک شخصی مراسم ختم گرفتند و حتی سران فتنه در آن مجلس برای عرض تسلیت حاضر شدند در حالی‌که آن شخص زنده بود و مرگی در کار نبود.

وی با بیان اینکه در زمان فتنه تشخیص حق و باطل سخت می‌شود، ابراز کرد: حضرت آقا هشت ماه صبوری کرد تا چهره فتنه‌گران به‌خوبی مشخص شود.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شجاعت رهبر معظم انقلاب اشاره و عنوان کرد: حضرت آقا در مقابل درخواست برخی که تقاضای ابطال انتخابات را داشتند ایستادند و اگر قرار بود آن‌ انتخابات ابطال شود باید همواره در انتخابات شاهد آن می‌شدیم که افراد بازنده ادعای تقلب می‌کردند.

وی با اظهار اینکه امروزه دلخوری‌هایی وجود دارد، تصریح کرد: باید شیوه دلخوری‌ها و اعتراضات منطقی باشد.

سردار سنایی‌راد با ابراز تأسف از رفتار یکی دیگر از خواص گفت: امروزه یکی دیگر از خواص برای بازگشت به قدرت از روش‌های بست‌نشینی استفاده می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه "ملاک ما عمل امروز افراد است"، گفت: نباید در افراد ماند و ملاک ما عمل امروز افراد است و شامل همه خواص و افراد می‌شود و فقط مختص سران فتنه نیست.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.