این مطلب ۱۳ بار خوانده شده

مسئولان از توزیع لباس‌های ایرانی-اسلامی بین فروشندگان خانم حمایت نمی‌کنند

نسخه مناسب چاپ

علیرضا حیدری با ابراز تاسف از نوع پوشش فروشنده‌های خانم اظهار داشت: برای این‌ ناهنجاری اجتماعی مطالعات و تلاش‌های فراونی شد تا خوشبختانه به طرحی جدیدی در بسیج اصناف استان زنجان دست یافتیم.

وی با بیان اینکه برای مقابله با بدحجابی و بی‌حجابی فروشند‌ه‌های خانم تصمیم گرفتیم لباس‌های متحدالشکلی را در بین فروشندگان خانم توزیع کنیم، تصریح کرد: این طرح به شکل پایلوت در شهرستان خدابنده اجرا شد و بسیار موفقیت آمیز بود.

رئیس بسیج اصناف استان زنجان با بیان اینکه متاسفانه برخی فروشنده‌های خانم برای جذب مشتری اقدام به خودنمایی و در راستای فرهنگ غربی لباس می‌پوشند، عنوان کرد: اگر لباس‌های متحدالشکل ایرانی اسلامی در بین فروشندگان خانم پخش شود هم نظم خاصی وارد جامعه می‌شود و هم آسیب‌های اجتماعی به شکل قابل توجهی کاهش می‌یابد.

وی با بیان اینکه ورود بانوان در بازار و اصناف به شدت رو به افزایش است، افزود: متاسفانه لباس فروشی‌های خانگی در زنجان زیاد شده است و هیچ‌گونه نظارتی از سوی مسئولان مربوطه به این گونه کسب و کارها نمی‌شود.

حیدری با دعوت از تمام مسئولان استانی برای حمایت از طرح توزیع لباس‌های متحدالشکل به فروشنده‌های خانم گفت: از مسئولان درخواست داریم از این طرح بسیار خوب که در راستای کاهش آسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی است حمایت کنند.

وی با ابراز تاسف از اینکه این طرح را وقتی به اتاق اصناف می‌بریم آن‌ها در پاسخ می‌گویند این طرح‌ها الزام قانونی ندارند، گفت: مسئولان راغب به اجرای این طرح نیستند ولی ما تمام تلاشمان را می‌کنیم این طرح را اجرایی کنیم.

منبع:خبرگزاری تسنیم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.